sâmbătă, 1 februarie 2020

Englezii au plecat din UE

Englezii au plecat din UE, după 47 de ani, în seara zilei de 31 ianuarie 2020.
Un dezastru !?
Se vor mai întoarce?






















































Emilio Grau Sala - Under the lamp

en la hasto de krepusko în graba amurgului bebelușul își strigă mama mama strigă: ”gooooool mesi” austriecii își rod unghile florile din jur...