Un dezastru !?
Se vor mai întoarce?
Aici este Labirintul în care stau de vorbă cu pictorii. Paznicul muzeului îmi este prieten. Mă uimește chiar și prezența mea de aici. Sunt visătorul din "Imagine" și prieten cu Van Gogh. Ceasul cu cuc de la tata măsoară încă secundele.
en la hasto de krepusko în graba amurgului bebelușul își strigă mama mama strigă: ”gooooool mesi” austriecii își rod unghile florile din jur...