CUM TRECE VREMEA
Să nu uiţi ceva de toţi ştiut:
Un sărut rămâne un sărut,
Un oftat e numai un oftat;
Ce-i important rămâne...
Cum treci de azi spre mâine.
Aici este Labirintul în care stau de vorbă cu pictorii. Paznicul muzeului îmi este prieten. Mă uimește chiar și prezența mea de aici. Sunt visătorul din "Imagine" și prieten cu Van Gogh. Ceasul cu cuc de la tata măsoară încă secundele.
la situacio fariĝas grava don quijote a căzut de pe cal și-a zgâriat genunchiul cotul și bărbia gluma se îngroașă se îngroașă don quijote îș...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu